Oferta

Makijaż próbny


Makijaż próbny

Dlaczego jest tak istotny?

Dzień ślubu to wyjątkowy dzień. Każda Panna Młoda chce czuć się i wyglądać wyjątkowo. Bez wątpienia na takie samopoczucie wpływ ma makijaż, jako jeden z najbardziej zauważalnych elementów tego dnia, zaraz po sukni ślubnej. Dobrze, jeżeli jest on dobrany nie tylko do urody, kreacji czy dodatków, ale również do całej oprawy i przede wszystkim oczekiwań.

Z doświadczenia wiem, że w dniu ślubu Panna Młoda jest raczej roztargniona i zestresowana, ma dość mocno napięty grafik, bez ustanku dzwonią telefony, członkowie rodziny dopytują o ostanie szczegóły, a zegar tyka...

Makijaż próbny zawsze wykonujemy w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu i nerwów. Masz czas, aby skonfrontować swoje oczekiwania z moimi umiejętnościami, weryfikować pomysły, sprawdzać kolory i je intensyfikować lub nie. Dla mnie istotnym elementem jest sprawdzenie stanu Twojej cery, doradzenie Ci odpowiedniej pielęgnacji oraz dobranie kosmetyków.

Podczas makijażu próbnego sprawdzisz również trwałość kosmetyków, które zostały użyte oraz fakt, jak zachowują się na Twojej skórze przez cały dzień- tym samym mamy możliwość korekty ewentualnych niepożądanych sytuacji. Jedną z najistotniejszych kwestii jest wykluczenie reakcji alergicznych, które mogą się pojawić nawet, jeśli nigdy wcześniej nie miały one miejsca.

Znajomość tych faktów znacznie skraca czas trwania makijażu w dniu ślubu, a Tobie daje spokój i pewność, że nic Cię nie zaskoczy w "godzinie 0". Wybór zostawiam Tobie.

Jeśli zdecydujesz się na makijaż próbny, zapoznaj się proszę z informacjami poniżej:

  • Jeśli znasz już datę ślubu, skontaktuj się ze mną +48 695 590 590, wspólnie ustalimy dogodny dla nas termin makijażu próbnego, pamiętając że wykonuje je tylko w moim studio na ok. 4 tygodnie przed uroczystością, od poniedziałku do czwartku w godzinach do indywidualnego ustalenia. Nie ma możliwości wykonania makijażu próbnego w weekendy, ponieważ wtedy czas całkowicie przeznaczam na makijaże ślubne i gości weselnych.
  • Jeśli nie wiesz jak ma wyglądać Twój makijaż na ślub poszukaj inspiracji w internecie, tak abyś podczas naszego spotkania mogła mi je pokazać- wtedy będę wiedzieć, co Ci się podoba, połączę to z moją wiedzą i umiejętnościami, aby efekt końcowy zadowolił nas obie.
  • Wraz ze zdjęciem makijażu, miej w telefonie zdjęcie sukni ślubnej oraz fryzury.
  • Jeśli to możliwe na makijaż przyjdź w bluzce, która będzie w odcieniu sukni ślubnej i z podobnym dekoltem.