Oferta

Makijaż ślubny


Makijaż ślubny

To bardzo specyficzny rodzaj makijażu, który musi stanowić połączenie makijażu dziennego z wieczorowym, pięknie wyglądać na zdjęciach, przetrwać zdecydowanie dłużej i więcej (emocje, dziesiątki uścisków, tańce, hulańce do białego rana) i co najważniejsze - sprawdzić, abyś czuła się i wyglądała wyjątkowo.

Każda Panna Młoda ma swoją wizję idealnego wyglądu. Moją rolą jest to urzeczywistnić i sprawić, aby przygotowania do tego szczególnego dnia były łatwiejsze, a TY żebyś mogła poczuć się pewna siebie i spokojna o efekt perfekcyjnego makijażu do białego rana.

Makijaż osób z otoczenia panny młodej - w szczególności MAMY, BABCI, TEŚCIOWEJ :). Moje kochane Panny Młode, umawiając się na makijaż ślubny, pamiętajcie także o zapisaniu najbliższych Wam kobiet. Dla nich jest to również stresujący czas i z pewnością miło im będzie, kiedy ktoś w tym wyjątkowym dniu zadba także o nie. Dla wielu kobiet w dojrzałym wieku, dzień ślubu dziecka to pierwsza taka okazja, aby oddać się w ręce profesjonalnej makijażystki.

Makijaż gości weselnych - być może SIOSTRA, KUZYNKA albo CIOCIA również chciałaby tego szczególnego dnia skorzystać z moich usług, dobrać odpowiedni makijaż pod kreację i typ urody.

Makijaż ślubny Pana Młodego - ogranicza się do absolutnego minimum. Skupiam się tylko i wyłącznie na zatuszowaniu ewentualnych niedoskonałości, wyrównaniu kolorytu skóry, jej zmatowieniu, ukryciu cieni pod oczami. Do tego makijażu używam przede wszystkim korektorów w różnych odcieniach czy odpowiednich pudrów matujących.