Oferta

Przed makijażem


Przed makijażem

Poniżej kilka informacji, które warto wiedzieć przed naszym spotkaniem, aby makijaż prezentował się idealnie i trzymał jak najdłużej w nienagannym stanie oraz aby nasza współpraca przebiegała bez zakłóceń.

  • OCZYSZCZENIE SKÓRY / ZABIEGI KOSMETYCZNE - takie jak depilacja/wąsik lub regulacja brwi. Proszę, aby te zabiegi były wykonane odpowiednio wcześniej, aby skóra po nich nie była podrażniona.

  • PIELĘGNACJA - to najważniejszy i kluczowy punkt, aby makijaż prezentował się nieskazitelnie i przetrwał długie godziny. Skórę regularnie złuszczaj za pomocą peelingów dostosowanych do potrzeb Twojej skóry, zafunduj jej odpowiednie nawilżenie nie tylko za pomocą odpowiednich kosmetyków, ale wypijając ok 2 litrów wody dziennie oraz postaraj się wysypiać.

  • PRZYJDŹ BEZ MAKIJAŻU - demakijaż podrażnia skórę i zabiera nam cenny czas.

  • PROSZĘ, BĄDŹ PUNKTUALNIE - makijaż trwa od 60 - 80 minut, w zależności od rodzaju. Każde spóźnienie skraca nam ten czas. W wypadku spóźnienia większego niż 15 min, mogę niestety odmówić wykonania usługi. Pamiętaj proszę, po Tobie też jest osoba, więc szanujmy swój czas.

  • INFORMUJ - jeśli po rezerwacji terminu cokolwiek ulegnie zmianie (w przypadku pakietów weselnych ilość osób zainteresowanych makijażem, godzina lub nawet odwołanie wizyty) niezwłocznie poinformuj mnie o tym!

  • MAKIJAŻ ŚLUBNY Z DOJAZDEM - proszę abyś dysponowała miejscem, które będziemy mieć dla siebie, nie będąc rozpraszane przez Gości Weselnych. Proszę również o przygotowanie choć małego stolika, który usprawni pracę oraz dostępu do bieżącej wody. Najlepiej, aby makijaż był wykonany po fryzurze.